| Name | Rotomolding Mould |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | Custom Size |
| Logo | Custom Logo |
| Surface Finish | Blasting,polishing,or Customized |
| Keyword | Plastic Fuel Tank |
|---|---|
| Color | Custom Color |
| Logo | Custom Logo |
| Surface Finish | Blasting,polishing,or Customized |
| Material | LLDPE |
| Color | Silver |
|---|---|
| Size | Custom Size |
| Logo | Custom Logo |
| Surface Finish | Blasting,polishing,or Customized |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
|---|---|
| Size | Custom Size |
| Logo | Custom Logo |
| Surface Finish | Blasting,polishing,or Customized |
| Material | Aluminum |
| Nama | Adblue Tank |
|---|---|
| Manufacturer | OEM Service |
| Material | Plastic |
| Shaping Model | Rotomolding ,rotational Moulding |
| Wall Thickness Of Mould | 8-10mm |
| Precision | Accurate |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Production Time | Short |
| Durability | High |
| Shape | Customizable |
| Shaping Type | Rotational Mould |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Material | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE Mixing Powder Or Modified Powder |
| Product Wall Thickness | 4mm-8mm Customized |
| Mould Thickness | 8mm-12mm Customized |
| Precision | Accurate |
|---|---|
| Name | Flower Planter |
| Production Capacity | Large |
| Corrosion Resistance | Excellent |
| Material | Aluminum |
| Color | Custom Color |
|---|---|
| Size | Custom Size |
| Logo | Custom Logo |
| Surface Finish | Blasting,polishing,or Customized |
| Material | LLDPE |
| Warranty | Negotiable |
|---|---|
| Color | Custom Color |
| Size | Various Sizes Available |
| Stackable | Yes |
| Lightweight | Yes |